Typy NBA: Washington Wizards – Atlanta Hawks

typy NBA

Typy na mecz Washington Wizards – Atlanta Hawks w ramach NBA Playoffs 2017. Koszykarze ze stolicy USA prowadzą w serii 1:0.

Pierwszy mecz pokazał jedno: Wizards są gotowi do rywalizacji. John Wall jest zdrowy, pokazuje na parkiecie cechy prawdziwego lidera, a za nim idą jego koledzy. Taki Marcin Gortat w pierwszym meczu serii pokazał tak ogromną wolę walki i złość, że aż zaliczył przewinienie techniczne po starciu podkoszowym z Paulem Millsapem.

W Hawks zawiódł zwłaszcza Dwight Howard, który przeszedł obok meczu. Nie było w nim iskry i woli walki, a to zawsze negatywnie wpływa na pozostałych zawodników.

Liczymy, że dziś Wizards znów wygrają. We własnej hali są naprawdę groźni i wykorzystają szansę na podwyższenie prowadzenia w serii do 2:0.

Typy NBA: Washington Wizards – Atlanta Hawks, typ: 1 (-1.5), kurs: 1.55.

Uwaga! Unibet przejął od Bet365 dobre kursy na NBA i warto z tego skorzystać.  Jeśli nie masz jeszcze konta w Unibecie, to kliknij TUTAJ, aby je założyć i grać z nami NBA Playoffs.

Reklama

Najwygodniejsze aplikacje do płatności w kasynach internetowych https://tylkopilka.pl/najwygodniejsze-aplikacje-do-platnosci-w-kasynach-internetowych/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Partizan – AEK Larnaca https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-partizan-aek-larnaca/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Zurich – Linfield https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-zurich-linfield/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…