Typy i analizy z NBA

Video NBA

Typy NBA grać czy nie?

Typy z NBA trzeba grać! Naszym zdaniem sezon od listopada do czerwca to okazja na zarobek w najlepszej koszykarskiej lidze świata.
Można grać overy punktowe, handicapy, rynki czy na zdobycze punktowe poszczególnych zawodników.
Granie NBA to przyjemność i brak stresu. Dlaczego? Stawiasz mecz zanim pójdziesz spać i jak się obudzisz już znasz wynik. Nie musisz się stresować podczas meczów grając typy z NBA.
Wyniki meczów w NBA zależą od fazy sezonu. Na początku rozgrywek faworyci jeszcze się rozgrzewają i w tym czasie zespoły średniego poziomu mogą wygrać kilka meczów. Druga faza sezonu w NBA to okres od Świąt Bożego Narodzenia do Meczu Gwiazd. Tutaj faworyci powoli się budzą do dobrej gry, a słabsze zespoły pozbywają się zawodników, którzy tworzą kominy płacowe.
Po NBA All-Star Game aż do końca sezonu trwa walka o zajęcie jak najlepszego miejsca przed Playoffs. Tutaj faworyci grają już pełną parą, a słabe zespoły "tankują" po jak najlepsze miejsce w drafcie.

[thumbs-rating-buttons]

Typy z NBA

Jak grać typy z NBA?

1. Handicapy punktowe
Kursy w typach z NBA są tak ustawione, że bardzie opłaca się grać handicapy punktowe. Wybieraj takich bukmacherów, którzy mają takie rynki, gdzie możesz wybierać handicapy.

2. Powyżej / poniżej liczby punktów
Drugą opcją - równie popularną w typach z NBA - są overy/undery punktowe. Tu oczywiście wiele ma do powiedzenia statystyka, ale nie tylko. Warto przed postawieniem typów z NBA sprawdzać raporty kontuzjowanych graczy, bo brak kluczowego zawodnika przeważnie wpływa na zdobycz punktową danej drużyny.

3. Osiągnięcia zawodników
Trzecią opcja w typach z NBA są osiągnięcia poszczególnych zawodników. Możesz stawiać na punkty, zbiórki, asysty i faule. Liczba rynków zależy od bukmachera. Tu również polecamy sprawdzanie raportów kontuzji.

Gdzie grać typy z NBA

Do grania typów NBA polecamy zwłaszcza bukmachera PZBUK oraz ETOTO.

Te dwie marki oferują szeroki wybór handicapów oraz więcej niż inni rynków na powyżej/poniżej liczby punktów. Niestety coś za coś - kursy mają niższe niż choćby w Fortunie.

Jeśli chcesz mieć wyższe kursy, a mniej rynków - to zdecydowanie polecamy Fortunę.

Archiwum typów NBADataMeczTyp i analizaStawkaKursWynikKasa
Zysk/strata: 0 zł
Warning: Division by zero in /var/www/tylkopilka.pl/public_html/wp-content/plugins/php-code-for-posts/Classes/Shortcode.php(95) : eval()'d code on line 355