Typy NFL: Dubel na niedzielę 2.12.


W NFL zostanie dziś rozegrana 13. kolejka spotkań.  Wybraliśmy dwa pojedynki, które naszym zdaniem powinny przynieść zysk. Łączny kurs kuponu z NFL wynosi dziś 2.19.

Green Bay Packers – Arizona Cardinals, typ: 1 (-8.5), kurs: 1.50

Packers zmierzą się z najsłabszą drużyną w NFL, która jest na serii trzech porażek z rzędu. Owszem Green Bay również poległo w dwóch ostatnich meczach, ale nie mamy wątpliwości, że to drużyna kierowana przez QB Aarona Rodgersa jest lepsza i dziś wygra na tyle wysoko, aby pokryć handicap -8.5. Sądzimy, że różnica punktowa na koniec meczu będzie dwucyfrowa, bo właśnie tak duża różnica sportowa dzieli obie drużyny.

Detroit Lions – Los Angeles Rams, typ: 2 (-5.5), kurs: 1.46.

Najlepsza drużyna w NFL, czyli Los Angeles Rams może dziś zapewnić sobie mistrzostwo dywizji NFC West, co automatycznie oznacza udział w Playoffs. Oczywiście zespół z LA będzie do końca walczył o numer 1 w Konferencji, aby mieć wszystkie mecze postseason przed własną widownią. Dziś stawiamy, że Rams wygrają z Lions, którzy po kompromitującej porażce w Thanksgiving mogą myśleć powoli o wakacjach, bo udział w Playoffs im nie grozi.


A teraz uwaga! Bukmacher ETOTO wprowadził właśnie nową ofertę powitalną dla nowych graczy. Startowy bonus do 200% przy pierwszej wpłacie oraz podwojenie drugiej wpłaty na konto.

Na czym to polega? Jak skorzystać z tej oferty? To proste!

Najpierw klikasz ==> TUTAJ <== i rejestrujesz się. Promocja działa tylko z tego czerwonego napisu TUTAJ.

Dokonaj wpłaty 50 zł i graj za 3 razy więcej! Bonus 200% aż do 100 zł! Jedyny taki na rynku!

Przy okazji Twojej drugiej wpłaty otrzymasz 100% bonusu aż do 900 zł. To łącznie 1000 zł więcej na grę!

Nie czekaj tylko kliknij TUTAJ i odbieraj swoje bonusy.