Typy NFL: Dubel na niedzielę 23.12.

Oceń

W NFL zostanie dziś rozegrana 16. kolejka spotkań.  Wybraliśmy dwa pojedynki, które naszym zdaniem powinny przynieść zysk. Łączny kurs kuponu z NFL wynosi dziś 2.32.

Szok! Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Stawiamy, że Atlanta Falcons pokona na wyjeździe Carolinę Panthers. Obie drużyny mogą sezon spisać na straty. Przed sezonem były wielkie oczekiwania, a tym czasem życie napisało scenariusz bez Playoffs. Panthers wystawią dziś rezerwowego quarterbacka i w tym widzimy szansę Atlanty, która powinna wygrać.

W drugim meczu Dubla z NFL stawiamy, że Minnesota Vikings wygra w Detroit. Gracze z Twin City muszą to spotkanie wygrać, aby nie stracić miejsca w Playoffs (Wild Card). Naszym zdaniem dysponują lepszym składem i dziś zdominują drużynę z Motown.

PZBUK oferuje nowym graczom świetny bonus w postaci darmowego zakładu w wysokości 50 zł. Jak go otrzymać?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu oraz postawić zakład z kursem minimum 1.8. Kwota zakładu kwalifikującego do skorzystania z oferty wynosi 50 zł lub więcej.

Czy przegrasz, czy wygrasz pierwszy zakład, gdy ponownie zalogujesz się na konto, otrzymasz za darmo 50 zł. Otrzymany zakład możesz wykorzystać na zakład wielokrotny z kursem min. 2.0.

Wygrane z darmowego zakładu obejmują wyłącznie kwotę ponad stawkę postawionego zakładu i co dla Ciebie najważniejsze nie są objęte wymogiem obrotu przed wypłatą.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji, która trwa tylko do końca roku. Kliknij TUTAJ, aby odebrać darmowy zakład 50 zł.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Kupon na sobotę 23.03. z kursem 4.24. https://t.co/y24XN6ZjJI #betting

Overy na sobotę 23.03. https://t.co/PlDGGqmN39 #betting

Pewniaki na sobotę 23.03. https://t.co/SsV5t1OuFx #betting

Load More…