Typy NHL: Boston Bruins – St. Louis Blues

typy NHL

Przed nami drugi mecz finału Pucharu Stanleya i mimo, że jest to odważny typ, to po takim kursie warto go spróbować, choćby za połowę zwykłej stawki.

W pierwszym pojedynku St. Louis zagrało dobrze, tylko w jednej tercji, ale nie wystarczyło, aby pokonać Boston. Gospodarze zdobyli cztery bramki z rzędu i z 0:2 wyszli na 4:2.

Wydaje nam się, że coach Bluesmanów Craig Berube odpowiednio zmotywuje drużynę i ten sam błąd się nie powtórzy. Gości naprawdę stać na urwanie jednego meczu w Bostonie, a kurs wręcz zachęca do ryzyka. Powodzenia!

Boston Bruins – St. Louis Blues, typ: 2 OT, kurs: 2.46.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na sobotę https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-sobote-30/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Sheffield United – Chelsea – Typ, kurs, analiza https://tylkopilka.pl/sheffield-united-chelsea-typ-kurs-analiza/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na piątek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-piatek-28/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…

Reklama