Typy NHL: Chicago Blackhawks – Edmonton Oliers

typy NHL

Z typami z NHL przenosimy się do Chicago, do którego zawitają dziś hokeiści Edmonton Oliers.

Gracze z Edmonton wygrali pięć meczów z rzędu i my liczymy na to, że wydłużą tę serię. Ich przeciwnikami będą Jastrzębie z Chicago, które mają spore problemy w obronie.

Wydaje nam się, że to może być gwóźdź do trumny dla gospodarzy, ponieważ goście posiadają bardzo szybkich napastników, którzy wykorzystują każdy błąd przeciwnika.

W meczu z nowojorskimi Rangers, Oliers przegrywali 1:0, a mimo to potrafili odnieść zwycięstwo. Goście są w bardzo dobrej formie na początku sezonu i wydaje nam się, że Blackhawks ich nie powstrzymają. Powodzenia!

Chicago Blackhawks – Edmonton Oliers, typ: 2 OT, kurs: 2.05.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na sobotę https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-sobote-30/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Sheffield United – Chelsea – Typ, kurs, analiza https://tylkopilka.pl/sheffield-united-chelsea-typ-kurs-analiza/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na piątek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-piatek-28/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…

Reklama