Typy NHL: Detroit Red Wings – Vancouver Canucks

Wczoraj San Jose wygrało po dogrywce, a my możemy cieszyć się z wygranych pieniędzy na typach z NHL. Zapraszamy na kolejną analizę.

Dzisiaj gramy bardzo luźno i raczej nie szalejemy ze stawką. Ze wszystkich dzisiejszych meczów najbardziej zainteresował mnie ten pomiędzy Detroit, a Vancouver. Zacznę od gości, którzy w zwyczaju są dumą dla kanadyjskiego hokeja, a aktualnie tak nie jest. Drużyna przegrała trzeci mecz z rzędu i zgromadziła zaledwie 30 punktów. Jeśli dojdzie pomoc dla Sedinów od takich graczy jak Vrbata lub Edler, to gra może jakoś wyglądać. Na razie brakuje tego, ale wierzę, że ekipa z Vancouver się obudzi, bo potencjał ma spory.

Gospodarze zgromadzili 8 więcej punktów i są na 6. pozycji w Konferencji Wschodniej. Ostatnio dwie porażki. Red Wings nie grają jeszcze na tak wysokim poziomie do jakiego nas przyzwyczaili. Pisałem już wiele razy, że brakuje lidera, który poprowadzi ekipę. Choć w składzie są zawodnicy, którzy potrafią to zrobić. Obie ekipy są w lekkim dołku. Takie kursy są dla mnie promocją. Wiemy, że NHL obfituje w niespodzianki. Liczę tutaj na szczęście Orek, którzy przełamią serię porażek i w końcu wygrają.#GOCANUCKS

[sc:bet365]Detroit Red Wings – Vancouver Canucks typ: Canucks OT 2,55 01:30.

Najlepszy bukmacher w sieci to Bet365! Sprawdzone!
Otwórz konto w bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.