Typy NHL: Florida Panthers – Arizona Coyotes

typy NHL

Z chłodnej Kanady przenosimy się z typami z NHL, na ciepłą Florydę. Zawitamy do Sunrise nieopodal Miami, gdzie dziś miejscowi Panthers, zmierzą się z Arizona Coyotes.

Wszystko wskazuje na to, że NHL Playoffs wrócą na pustynię. Jednak Kojoty z Arizony muszą jeszcze wygrać kilka meczów żeby mieć “względny” spokój. Aktualnie są na 8. miejscu na Zachodzie z jednym punktem przewagi nad Wild oraz jednym meczem w zapasie.

Pierwszy mecz Coyotes na Florydzie zakończył się oczekiwaną porażką z Tampą, która gromi wszystkich na swojej drodze. Teraz czas na troszeczkę słabszego przeciwnika. Pantery mają jeszcze matematyczne szanse na PO, ale ich sukces jest bardzo wątpliwy.

Liczymy na dobrą grę gości, którzy wiedzą, że wygranym meczem mogą przybliżyć się do upragnionej gry w postseason. Powodzenia!

Florida Panthers – Arizona Coyotes, typ: 2 OT, kurs: 2.05.

Na ETOTO ruszyła nowa oferta powitalna. Każdy gracz zakładający konto otrzymuje bonus przy pierwszej wpłacie wysokości 200% wpłaty. Warunki obrotu pozostają bez zmian.

Natomiast "starzy" gracze którzy założyli konto wcześniej, bedą mogli wykorzystać poprzednią promocje przez miesiąc:

- rejestacja przed 1.08 i odbiór freebeta

- pierwsza wpłata po 1.08 obowiązuje wg nowej oferty powitalnej: 200% do 200 złotych

- druga wpłata wg starej oferty 100% do 900 złotych i przy wpłacie powyżej 40 złotych freebet 20 złotowy.

Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w ETOTO.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…