Typy NHL: Nashville Predators – Dallas Stars

typy NHL

Z typami z NHL przenosimy się do Nashville, stolicy stanu Tennessee, gdzie dziś na piąty mecz serii przylecą gracze Dallas Stars.

Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

My znowu próbujemy zagrać over 4.5 gola, bo ostatnio ten typ dobrze wszedł, a poprzedni mecz między tymi drużynami zakończył się aż sześcioma bramkami.

Seria przechodzi w decydującą fazę i trzeba dać z siebie maksimum, żeby grę numer sześć grać na większym luzie. Liczymy na podtrzymanie trendu czyli minimum 5 goli. Powodzenia!

Nashville Predators – Dallas Stars, typ: over 4.5, kurs: 1.85.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB