Typy NHL: New Jersey Devils – Winnipeg Jets

typy NHL

Winnipeg zaczęło swoją podróż po Wschodzie od porażki 4:6 z nowojorskimi Rangersami. Teraz przyjdzie im zmierzyć się z popularnymi Diabłami, które przed sezonem znacząco się wzmocniły.

Do ekipy z New Jersey dołączył  P.K. Subban oraz do klubu został pozyskany w drafcie Jack Hughes, który w poprzednim sezonie zachwycał w ligach akademickich.

Oczekiwania względem gospodarzy są wielkie, ale wydaje nam się, że będą potrafi je spełnić i w pierwszym meczu sezonu zanotują wygraną. Gramy na Devils. Powodzenia!

New Jersey Devils – Winnipeg Jets: typ: 1 kurs: 2.17.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Podcast #kasujemy

Reklama