Typy NHL: Pittsburgh Penguins – Chicago Blackhawks

W Vancouver padło tylko 5 bramek i mamy zwrot. Dzisiaj wiele ciekawych meczów i mamy dla Was dwie analizy. Druga jest TUTAJ. Zapraszam i życzę powodzenia.

Obie drużyny średnio przypadają mi do gustu, lecz kurs większy na Jastrzębi oraz na ten moment jest to ekipa lepsza. Chicago ostatnio 3 wygrane z rzędu, które umocniły ich na 4. pozycji w Konferencji Zachodniej. Głównymi producentami punktów dla gości są przede wszystkim Patrick Kane, który jest liderem punktacji kanadyjskiej, Panarin, Toews i Ansimov, który zaskakuje swoją grą ofensywną, ponieważ znalazł już drogę do bramki przeciwnika aż 15 razy. Chicago gra bez Marcusa Krugera, który jest kontuzjowany z powodu złamanego nadgarstka.

Gospodarze zajmują 10. miejsce na Wschodzie i brakuje im 2 punktów do uzyskania PO. Ostatnie wyniki drużyny napawają optymizmem, bo wygrane 5:2 z Detroit i Islanders robią wrażenie. Sidney Crosby i Evgeni Malkin zaczęli grać o wiele lepiej i w tych dwóch meczach dali swojej drużynie sporo punktów. Drużyna z Pittsburgha jest ciągle w przebudowie i według mnie ciężko jej będzie zawalczyć już z dobrze poukładaną ekipa gości. Mecz z pewnością będzie zacięty, ale górą wyjdą z niego gracze z Chicago. #GOBLACKHAWKS

[sc:bet365] godz 1:00, Pittsburgh Penguins – Chicago Blackhawks typ: Blackhawks OT, kurs: 1,94.

Nowy rok to czas na zmianę bukmachera!
Otwórz konto w bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.