Typy NHL: San Jose Sharks – Colorado Avalanche

typy NHL

Z typami z NHL lecimy do słonecznej Kalifornii, a konkretnie do San Jose, gdzie na siódmy mecz rywalizacji przylecą hokeiści Colorado Avalanche.


Gra numer siedem jest najlepszym, co może przydarzyć się dla kibica hokeja. Tej nocy rozstrzygnie się kto będzie rywalem z St. Louis Blues (wyeliminowali Dallas) w finale Konferencji Zachodniej.

Gospodarze dzisiejszych zawodów w poprzedniej serii grali już mecz numer siedem, w którym po szalonym meczu pokonali w dogrywce Vegas. Potrafili wytrzymać presję, co naszym zdaniem będzie kluczowe w tym starciu.

Colorado nie ma tyle doświadczenia w wielkich meczach co Sharks. Również sportowo wydaje nam się, że San Jose jest znacznie lepsze. Liczymy, że gracze z San Jose to wykorzystają i przejdą dalej. Powodzenia!

San Jose Sharks – Colorado Avalanche, typ: 1 OT, kurs: 1.70.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB