Typy NHL: San Jose Sharks – Philadelphia Flyers

Wyspiarze pewnie wygrali, a więc łatwe pieniądze trafiły do naszego portfela z typów NHL. Przed nami kolejna noc. Zapraszam.

Mecz zostanie rozegrany nad ranem czasu polskiego o godzinie 4:30. Będzie to drugie starcie tych dwóch ekip w tym sezonie. Pierwsze nie przyniosło wielu bramek, bo po bezbramkowym remisie Melker Karlsson ustawił wynik i zapewnił 2 punkty ekipie z Kalifornii. Obie drużyny są poza play-offami i każde punkty są dla nich ważne.

Goście zarówno jak gospodarze przeplatają dobre mecze słabymi. Ciężko im ustabilizować formę. Rekiny straciły do tej pory 4 gole więcej, lecz ich ofensywa jest o wiele lepsza, bo strzeliła 20 bramek więcej. Gospodarze w swoim składzie mają więcej zawodników, którzy potrafią przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Nie ujmuję umiejętności ekipie z Pensylwanii, lecz uważam jednak, że są oni trochę gorzej przygotowani do tego sezonu niż SJS. Myślę, że ten mecz będzie obfitował w sporą liczbę bramek i w ostatecznym rozrachunku górą będą gospodarze. #GOSHARKS

[sc:bet365] godz. 4:30, San Jose Sharks – Philadelphia Flyers, typ: Sharks OT, 1,63.

Najlepszy bukmacher w sieci to Bet365! Sprawdzone!
Otwórz konto w bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.