Typy NHL: Środa 10.12.

Po bardzo dobrej minionej nocy w typach z NHL, prezentujemy kolejne i życzymy powodzenia!

[sc:unibet]New Jersey Devils – Chicago Blackhawks. Typ: zwycięstwo Chicago. Kurs: 1,47 – godz. 01:00
Chicago w wyborowej formie i od 6 spotkań nikt nie może ich powstrzymać. Śmiem twierdzić, że tym razem będzie tak samo. Do składu wraca Patrick Sharp co na pewno jest sporym wzmocnieniem. W Diabłach szpital i wielu zawodników nie zagra. Ogólnie gra im się nie klei o zajmują dopiero 12. pozycję w Konferencji Wschodniej.

Jastrzębie natomiast imponują swoją grą i póki co nie ma przeciwwskazań, żeby na nich nie grać. Ja jednak wolę być bezpieczny i gram tutaj ewentualne zwycięstwo po dogrywce lub karnych, które po kursie 1,47 naprawdę jest dobrą opcją. #GOBLACKHAWKS

[sc:comeon]Tampa Bay Lightning – Washington Capitals. Typ:  over 4,5. Kurs: 1,45 – godz. 01:30
Większe nadzieję pokładam w tym becie na Błyskawicach, lecz myślę, że Washington dołoży swoją cegiełkę i zapewni nam radość w postaci pieniądza. Tampa najwięcej bramek w lidze, Capitals też nie odstają. Dobre przody gospodarzy w większości meczów zapewniają sporo bramek.

W pojedynkach między tymi drużynami w ostatnich 5 spotkaniach tylko raz nie było overa 4,5, a mecz zakończył się dziwnym wynikiem jak dla NHL 0:0. Miejmy nadzieję, że tym razem tak nie będzie i zobaczymy tutaj więcej niż 4 bramki.