Typy NHL: St. Louis Blues – Minnesota Wild

typy NHL

Z typami z NHL przenosimy się do St. Louis, czyli miasta obrońców mistrzowskiego tytułu. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

‌Mimo wielkiej straty jaką jest brak Władimira Tarasenki przez najbliższe pięć miesięcy, drużyna z Missouri nie może się załamywać. W zespole nadal jest sporo potencjału, aby przetrwać ten okres bez swojego najlepszego napastnika.

Goście grają back to back i ostatnio przegrali mecz, w którym prowadzili 3:1, tracąc pięć bramek w ostatniej tercji. To nie może na nich dobrze wypłynąć.

Liczymy, że gospodarze pokażą się z dobrej strony i zgarną cenne punkty. W związku z tym gramy na zwycięstwo Blues w regulaminowym czasie gry. Powodzenia!

St. Louis Blues – Minnesota Wild, typ: 1, kurs: 1.95.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Podcast #kasujemy

Reklama