Typy NHL: Toronto Maple Leafs – Detroit Red Wings

Kojoty pewnie wygrały z Colorado, a więc znowu pieniądze trafiają do naszego portfela. Zapraszam na kolejną analizę. Powodzenia!

Chodź Skrzydła już raz zawiodły mnie w tym sezonie to zaufam im jeszcze raz, bowiem przyjeżdżają oni do Air Canada Center gdzie zmierzą się ze słabą drużyną z Toronto. Goście do tej pory grają poniżej oczekiwań. 6 zwycięstw i 6 porażek nie jest na pewno szczytem marzeń hokeistów z Detroit. Głównym dostarczycielem punktów dla nich jest Zettetberg, który zanotował już aż 11 asyst i 3 bramki. Reszta tak jakby jeszcze nie weszła w sezon, ale wydaje mi się, że to jest tylko kwestia czasu kiedy wszyscy zawodnicy odpalą. Choć Wings zdarzają się porażki ze słabszymi od siebie drużynami to i tak zapowiada się, że w tym sezonie mogą sporo namieszać. Gospodarze wielkich ambicji przed sezonem z pewnością nie mieli. Odszedł Kessel, który był głównym motorem napędowym drużyny Liści. Ich bilans to tylko 2 zwycięstwa i 10 porażek. Ostatnia wygrana to 4:1 nad Dallas Stars, ale obrona ekipy z Teksasu pozostawia wiele do życzenia… Detroit miało jeden dzień więcej odpoczynku niż gospodarze i to na pewno jest plus na stronę gości. Kurs jak dla mnie jest troszkę za duży i żal byłoby go nie pograć. #GOREDWINGS

[sc:betclic] NHL, godz.01:00, Toronto Maple Leafs – Detroit Red Wings, typ: Red Wings OT kurs: 1.75

Odbierz teraz swój zakład bez ryzyka do 100 zł! Kliknij TUTAJ i weź co należy do Ciebie. Idealna okazja na zarobek przy Lidze Europy.