Typy NHL: Winnipeg Jets – Minnesota Wild

typy NHL
Oceń

Czy będzie to ostatni mecz tej serii przekonamy się około 4 nad ranem naszego czasu. My nie jesteśmy w stanie wytypować tutaj zwycięscy, więc gramy over.


Odrzutowce u siebie to piekielnie mocna ekipa, co potwierdzają wynikami. Jedenaście meczów z rzędu wygranych robi swoje. Strzelają sporo bramek, a na ten mecz stracili jednego z głównych obrońców co może wykorzystać ekipa z Minneapolis.

Goście na początku serii w tych dwóch meczach strzelili w sumie 3 bramki. Dzisiaj liczymy na to, że ten dorobek będzie większy. Każda ekipa ma czym straszyć. Wydaje nam się, że zobaczymy sporo bramek. Powodzenia!

I teraz UWAGA UWAGA! My dla Was prawdziwą bombę! Targowaliśmy się z Fortuną dość długo o większy zakład bez ryzyka dla nowych graczy. Ogłaszamy oficjalnie, że tylko u nas zakład bez ryzyka wynosi 120 zł. Mało? No to jeszcze każdy, kto założy nowe konto z poniższych linków otrzyma 10 zł w punktach FKP na start! 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 120 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Winnipeg Jets – Minnesota Wild, typ: over 5.5, kurs: 2.05.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Kupon na niedzielę 24.03. z kursem 3.71. https://t.co/GsvlL30NEK #betting

Singiel na dziś: Boston Celtics – San Antonio Spurs https://t.co/oenjrxhunE #betting

Overy na niedzielę 24.03. https://t.co/lE8Oox2ZUs #betting

Load More…