Typy Premier League: Manchester United – Tottenham

Dziś wracamy w końcu do najlepszej ligi świata. Na sam początek obieramy kurs na Manchester – a konkretniej – ligę w tym roku zaczniemy na wielkim Old Trafford, gdzie Czerwone Diabły podejmą Koguty z Londynu.

Jednym z lepszych typów na to spotkanie jest obstawienie wygranej gospodarzy. Kurs może nie jest powalający, ale mimo wszystko warto postawić parę złotych. Van Gaal dysponuje lepszym składem aniżeli Mauricio Pochettino. Pomijając ten fakt, Manchester dokonał chyba najlepszych transferów w tym okienku. Czy faktycznie tak było, przekonamy się w trakcie sezonu, póki co prezentują się naprawdę solidnie.

Wiadomo, że pierwsze kolejki zawsze trzeba traktować „przez pół”, ale mimo wszystko wydaje nam się, że już w sobotnie popołudnie United odniosą pierwsze zwycięstwo w lidze, a Tottenham nie będzie miał zbyt wiele do powiedzenia. W poprzednim sezonie Luis Van Gaal trochę ustabilizował skład i jego formę, więc teoretycznie w tym sezonie powinno być lepiej. Już jutro pierwszy sprawdzian, miejmy nadzieję, że skończy się pomyślnie, czyli zgodnie z naszym typem..

[sc:bet365] godz. 13:45: Manchester United – Tottenham: typ: 1, kurs: 1,61

Powodzenia.

Bartek.

Podcast #kasujemy

Reklama