Typy Premier League: Stoke – Sunderland

Dziś przyjrzymy się spotkaniu na Britannia Stadium gdzie Stoke podejmie przed własną publiką ekipę Czarnych Kotów.  The Potters w tym momencie znajdują się na 10 pozycji, Sunderland zaś na 17. miejscu z identycznym dorobkiem punktowym co Norwich, ale z lepszym bilansem stąd znajdują się poza strefą spadkową.

Wydaje mi się, że ten aspekt, iż Czarne Koty znajdują się tuż nad strefą spadkową może odegrać kluczową rolę w kwestii betu. Wiadomo jak trudno gra się na Britannia i jak ciężkie warunki zawsze stawia Stoke, problemy ma tu każdy zespół, Sunderland też łatwej piłki nie gra, dodatkowo teraz dla nich każdy mecz, to mecz o być albo nie być w najwyższej klasie rozgrywkowej w Anglii. Podopieczni Sama Allardyce’a na pewno zagrają dziś na max swoich możliwości i nie będzie tu miejsca na odstawianie nogi a twarda angielska piłka, stąd wydaje mi się, że mamy lekkie promo.

Piłkarze ze Stoke w tym sezonie na 35 meczów, tylko w 8 meczach nie dostali żadnej kartki, zaś piłkarze z Sunderlandu zaledwie w 3 ! Widać jak ostro grają zawodnicy obu tych ekip. Dodatkowo z H2H wynika, że w każdym z ostatnich 5 spotkań pomiędzy tymi drużynami linia ov 3,5 była pokrywana odpowiednio (od najstarszego) : 6 / 7 / 7 / 5 / 4 . Biorąc pod uwagę sytuację w jakiej jest Sunderland i styl obu zespołów oraz to, że mecz rozgrywany będzie na Britannia wydaje mi się, że powinniśmy zobaczyć przynajmniej cztery żółtka w tym meczu.

godz. 16:00, Stoke – Sunderland, typ: Over 3,5 ŻK, kurs: 1.83, bet365