Typy tenisowe: Arantxa Rus – Bianca Andreescu

Typy tenisowe

Niedziela to również czas rywalizacji w Fed Cup i o ile mieliśmy wczoraj małe obawy o występ Bianci Andreescu na kortach ziemnych z doświadczoną rywalką, tak dziś, już bez żadnego oporu idziemy w jej kierunku, gdyż jest wyraźniejszą faworytką niż wskazują na to kursy.


Młoda Kanadyjka bardzo pewnie pokonała Richel Hogenkamp na obcym terenie. Zwycięstwo 6:4, 6:1 robi wrażenie, ale też i styl. Ofensywna gra, mocne uderzenie z forehandu i backhandu. Potrafi do tego zagrać skrót czy skończyć przy siatce, więc wydaje się być zawodniczką kompletną. Jedyne problemy, które miewa, to wydolność organizmu, ale w ten weekend nie będzie miała skąd mieć takich problemów.

Jej dzisiejszą rywalką będzie Arantxa Rus, która w pierwszym dniu uległa Abandzie w trzech setach. Była to mała niespodzianka, ale pokazała na jakim poziomie gra teraz Holenderka. Zdarzały jej się w karierze dobre, wręcz świetne mecze, ale na ten moment to typowa zawodniczka z poziomu ITF. W tym sezonie nie zaimponowała, do tego jest to nieregularna zawodniczka, która potrafi masowo robić błędy.

Co zagrać?

Biorąc pod uwagę powyższe argumenty, nie mamy podstaw, by nie pójść zdecydowanie w kierunku Andreescu. Jeśli zagra na podobnym poziome, to wynik będzie podobny do tego wczorajszego i zanotuje pewne zwycięstwo.

Fed Cup: Arantxa Rus – Bianca Andreescu, typ: Andreescu -2,5 gema, kurs: 1.69.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB