Typy tenisowe: Arantxa Rus – Bianca Andreescu

Typy tenisowe
Oceń

Niedziela to również czas rywalizacji w Fed Cup i o ile mieliśmy wczoraj małe obawy o występ Bianci Andreescu na kortach ziemnych z doświadczoną rywalką, tak dziś, już bez żadnego oporu idziemy w jej kierunku, gdyż jest wyraźniejszą faworytką niż wskazują na to kursy.


Młoda Kanadyjka bardzo pewnie pokonała Richel Hogenkamp na obcym terenie. Zwycięstwo 6:4, 6:1 robi wrażenie, ale też i styl. Ofensywna gra, mocne uderzenie z forehandu i backhandu. Potrafi do tego zagrać skrót czy skończyć przy siatce, więc wydaje się być zawodniczką kompletną. Jedyne problemy, które miewa, to wydolność organizmu, ale w ten weekend nie będzie miała skąd mieć takich problemów.

Jej dzisiejszą rywalką będzie Arantxa Rus, która w pierwszym dniu uległa Abandzie w trzech setach. Była to mała niespodzianka, ale pokazała na jakim poziomie gra teraz Holenderka. Zdarzały jej się w karierze dobre, wręcz świetne mecze, ale na ten moment to typowa zawodniczka z poziomu ITF. W tym sezonie nie zaimponowała, do tego jest to nieregularna zawodniczka, która potrafi masowo robić błędy.

Co zagrać?

Biorąc pod uwagę powyższe argumenty, nie mamy podstaw, by nie pójść zdecydowanie w kierunku Andreescu. Jeśli zagra na podobnym poziome, to wynik będzie podobny do tego wczorajszego i zanotuje pewne zwycięstwo.

Fed Cup: Arantxa Rus – Bianca Andreescu, typ: Andreescu -2,5 gema, kurs: 1.69.

PZBUK oferuje nowym graczom świetny bonus w postaci darmowego zakładu w wysokości 50 zł. Jak go otrzymać?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu oraz postawić zakład z kursem minimum 1.8. Kwota zakładu kwalifikującego do skorzystania z oferty wynosi 50 zł lub więcej.

Czy przegrasz, czy wygrasz pierwszy zakład, gdy ponownie zalogujesz się na konto, otrzymasz za darmo 50 zł. Otrzymany zakład możesz wykorzystać na zakład wielokrotny z kursem min. 2.0.

Wygrane z darmowego zakładu obejmują wyłącznie kwotę ponad stawkę postawionego zakładu i co dla Ciebie najważniejsze nie są objęte wymogiem obrotu przed wypłatą.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji, która trwa tylko do końca roku. Kliknij TUTAJ, aby odebrać darmowy zakład 50 zł.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB