Typy tenisowe: Belinda Bencić – Petra Martić

Typy tenisowe

Wracamy dzisiaj do Charleston, gdzie turniej WTA wkracza w decydującą fazę. My pod lupę bierzemy ćwierćfinałowe starcie Belindy Bencić i Petry Martić. Wyraźną faworytką według bukmacherów jest reprezentantka Szwajcarii i naszym zdaniem jest to słuszny wybór firm bukmacherskich.

Podobnie jak oni, upatrujemy tutaj zwycięstwa Belindy, która jest dobrze przygotowana do gry na mączce. Trzy mecze w Charleston bez straty seta i tak naprawdę żadna z rywalek nie sprawiła jej większego zagrożenia. Bardzo dobrze prezentuje się w polu serwisowym, skutecznie gra z linii końcowej, a i gra przy siatce nie jest jej obca. Widać u niej dużą pewność gry i od tego roku, kiedy zrzuciła trochę kilogramów. Dużo lepiej porusza się po korcie, co na tej nawierzchni i w tym starciu będzie kluczowe.

Napisaliśmy, że przygotowanie fizycznie i bieganie będzie kluczowe, bo Petra Martić nie jest świetnie skoordynowaną zawodniczką i problem sprawia jej dobieganie do piłek. Robi to zupełnie bez gracji i przeważnie odpuszcza, widząc, że jest bez szans. Owszem, potrafi dobrze serwować i uderzać z końcowej linii, ale jest przy tym nieregularna i od początku tego turnieju gra falami. Z Anisimovą, Minellą i Pegulą to się udało, ale na ten moment Bencić jest poziom wyżej i nie sądzimy, żeby Szwajcarka się dostosowała.

Na co postawić?

Stawiamy na przekonujące zwycięstwo Belindy, która wręcz zachwyca pewnością siebie i koncentracją na tym co robi. Na ten moment jest lepszą zawodniczką i w znacznie lepszej formie. Spodziewamy się pewnego zwycięstwa.

WTA Charleston: Belinda Bencić – Petra Martić, Bencić -2,5 gema, kurs: 1.62.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…