Typy tenisowe: Belinda Bencić – Sara Errani

Typy tenisowe

W typach z tenisa czas na Fed Cup. Przygotowaliśmy ciekawą propozycję, w której głównymi aktorkami są Belinda Bencić i Sara Errani.


Zdecydowaną faworytką tego pojedynku jest oczywiście reprezentantka gospodarzy Belinda Bencić. Po pierwsze jest w bardzo dobrej formie, choć wyniki nie do końca na to wskazują, a po drugie gra przed własną publicznością. Dochodzi do tego fakt, że gramy na twardej nawierzchni w hali, co znacznie ją faworyzuje.

Sara Errani to właściwie tenisowa emerytka. Ostatni mecz grała w czerwcu ubiegłego roku. Jest doskonała pod względem techniki, ale to nie te lata. Ma bardzo słaby serwis, zwłaszcza ten drugi. Na szybkiej nawierzchni będzie to wykorzystywane przez Szwajcarkę, która potrafi returnować. Errani prezentuje brak ogrania, słabe warunki fizyczne i słaby serwis, to w tej chwili cała Włoszka.

Co zagrać?

Zdecydowanie kierujemy się w stronę wygranej Szwajcarki, która powinna zapewnić punkt swojej drużynie bez większych problemów. Polecamy handicap na ten mecz. Można próbować większe.

Fed Cup: Belinda Bencić – Sara Errani, typ: Bencić -5.5 gema, kurs: 1.74.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB