Typy tenisowe: Belinda Bencić – Sara Errani

Typy tenisowe
Oceń

W typach z tenisa czas na Fed Cup. Przygotowaliśmy ciekawą propozycję, w której głównymi aktorkami są Belinda Bencić i Sara Errani.


Zdecydowaną faworytką tego pojedynku jest oczywiście reprezentantka gospodarzy Belinda Bencić. Po pierwsze jest w bardzo dobrej formie, choć wyniki nie do końca na to wskazują, a po drugie gra przed własną publicznością. Dochodzi do tego fakt, że gramy na twardej nawierzchni w hali, co znacznie ją faworyzuje.

Sara Errani to właściwie tenisowa emerytka. Ostatni mecz grała w czerwcu ubiegłego roku. Jest doskonała pod względem techniki, ale to nie te lata. Ma bardzo słaby serwis, zwłaszcza ten drugi. Na szybkiej nawierzchni będzie to wykorzystywane przez Szwajcarkę, która potrafi returnować. Errani prezentuje brak ogrania, słabe warunki fizyczne i słaby serwis, to w tej chwili cała Włoszka.

Co zagrać?

Zdecydowanie kierujemy się w stronę wygranej Szwajcarki, która powinna zapewnić punkt swojej drużynie bez większych problemów. Polecamy handicap na ten mecz. Można próbować większe.

Fed Cup: Belinda Bencić – Sara Errani, typ: Bencić -5.5 gema, kurs: 1.74.

PZBUK oferuje nowym graczom świetny bonus w postaci darmowego zakładu w wysokości 50 zł. Jak go otrzymać?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu oraz postawić zakład z kursem minimum 1.8. Kwota zakładu kwalifikującego do skorzystania z oferty wynosi 50 zł lub więcej.

Czy przegrasz, czy wygrasz pierwszy zakład, gdy ponownie zalogujesz się na konto, otrzymasz za darmo 50 zł. Otrzymany zakład możesz wykorzystać na zakład wielokrotny z kursem min. 2.0.

Wygrane z darmowego zakładu obejmują wyłącznie kwotę ponad stawkę postawionego zakładu i co dla Ciebie najważniejsze nie są objęte wymogiem obrotu przed wypłatą.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji, która trwa tylko do końca roku. Kliknij TUTAJ, aby odebrać darmowy zakład 50 zł.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB