Typy tenisowe: Felix Auger-Alliasime – Juan Ignacio Londero

Typy tenisowe
Oceń

Czas na kolejny dzień zmagań podczas turnieju ATP Monte Carlo i dość ciekawie zapowiadające się spotkanie Augera-Alliasime z Londero. Jest ono ciekawe bardziej z tytułu samego Kanadyjczyka, niż z wyrównanego starcia.

Szok! Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Zdecydowanym faworytem tego pojedynku będzie Auger-Alliasime, który w tym sezonie prezentuje się naprawdę świetnie. Wszystko rozpoczęło się od turnieju w Rio de Janeiro, właśnie na mączce. Tam doszedł do finału, a po drodze do Monako zanotował jeszcze półfinał Masters 1000 w Miami. Posiada dobry serwis, ostry forehand i backhand, bardzo szybką rękę i skuteczność.

Juan Ignacio Londero również gra dobry sezon, bilans na mączce 14-5, jednak naszym zdaniem jego forma ma tendencję spadkową. Oglądany w Marrakeszu nie prezentował się zbyt dobrze, choć ma swoje atuty. Potrafi nieźle zaserwować i skończyć rywala, ale nie jest tak błyskotliwy jak rywal.

Nie sądzimy, że będzie to bardzo ciężka batalia Kanadyjczyka i idziemy dość pewnie w kierunku jego zwycięstwa.

ATP Monte Carlo: Felix Auger-Alliasime – Juan Ignacio Londero, typ: Auger Alliasime -2,5 gema, kurs: 1.68.

PZBUK oferuje nowym graczom świetny bonus w postaci darmowego zakładu w wysokości 50 zł. Jak go otrzymać?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu oraz postawić zakład z kursem minimum 1.8. Kwota zakładu kwalifikującego do skorzystania z oferty wynosi 50 zł lub więcej.

Czy przegrasz, czy wygrasz pierwszy zakład, gdy ponownie zalogujesz się na konto, otrzymasz za darmo 50 zł. Otrzymany zakład możesz wykorzystać na zakład wielokrotny z kursem min. 2.0.

Wygrane z darmowego zakładu obejmują wyłącznie kwotę ponad stawkę postawionego zakładu i co dla Ciebie najważniejsze nie są objęte wymogiem obrotu przed wypłatą.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji, która trwa tylko do końca roku. Kliknij TUTAJ, aby odebrać darmowy zakład 50 zł.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB