Typy tenisowe: Felix Auger-Alliasime – Juan Ignacio Londero

Typy tenisowe

Czas na kolejny dzień zmagań podczas turnieju ATP Monte Carlo i dość ciekawie zapowiadające się spotkanie Augera-Alliasime z Londero. Jest ono ciekawe bardziej z tytułu samego Kanadyjczyka, niż z wyrównanego starcia.

Zdecydowanym faworytem tego pojedynku będzie Auger-Alliasime, który w tym sezonie prezentuje się naprawdę świetnie. Wszystko rozpoczęło się od turnieju w Rio de Janeiro, właśnie na mączce. Tam doszedł do finału, a po drodze do Monako zanotował jeszcze półfinał Masters 1000 w Miami. Posiada dobry serwis, ostry forehand i backhand, bardzo szybką rękę i skuteczność.

Juan Ignacio Londero również gra dobry sezon, bilans na mączce 14-5, jednak naszym zdaniem jego forma ma tendencję spadkową. Oglądany w Marrakeszu nie prezentował się zbyt dobrze, choć ma swoje atuty. Potrafi nieźle zaserwować i skończyć rywala, ale nie jest tak błyskotliwy jak rywal.

Nie sądzimy, że będzie to bardzo ciężka batalia Kanadyjczyka i idziemy dość pewnie w kierunku jego zwycięstwa.

ATP Monte Carlo: Felix Auger-Alliasime – Juan Ignacio Londero, typ: Auger Alliasime -2,5 gema, kurs: 1.68.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Podcast #kasujemy

Reklama