Typy tenisowe: Marton Fucsovics – Cameron Norrie

Typy tenisowe

Kolejny dzień spędzimy w Monte Carlo, lecz tym razem wybraliśmy pojedynek Martona Fucsovicsa oraz Camerona Norriego i tutaj faworyt jest jasny. Jest nim oczywiście Węgier.

Fucsovics ma naprawdę udany sezon: finał w Sofii, ćwiartki w Rotterdamie i Dubaju. Nieco słabiej poszło mu w Stanach na IW i w Miami, ale po powrocie do Europy zanotował dobry występ z Basilaszwilim wygrywając w trzech setach. Posiada bardzo dobry serwis, mocny forehand i backhand. Potrafi też się nieźle bronić, jak na swoje warunki.

Norrie jest zdecydowanie mniej ograny na mączce z bilansem 18-13. Oglądając jego w tym roku podczas tournee po Ameryce Południowej, widać było, że to nie jego bajka. Często gra topspinem i jest nieregularny. W polu serwisowym jest również słabszy od Węgra.

Fucsovics jest bardziej ograny na mączce, ma lepsze podanie i lepszą grę na przestrzeni sezonu. Do tego, jak dla nas, jest lepszym tenisistą i spodziewamy się jego dość pewnego zwycięstwa.

ATP Monte Carlo: Marton Fucsovics – Cameron Norrie, typ: Fucsovics -2,5 gema, kurs: 1.73.

Na ETOTO ruszyła nowa oferta powitalna. Każdy gracz zakładający konto otrzymuje bonus przy pierwszej wpłacie wysokości 200% wpłaty. Warunki obrotu pozostają bez zmian.

Natomiast "starzy" gracze którzy założyli konto wcześniej, bedą mogli wykorzystać poprzednią promocje przez miesiąc:

- rejestacja przed 1.08 i odbiór freebeta

- pierwsza wpłata po 1.08 obowiązuje wg nowej oferty powitalnej: 200% do 200 złotych

- druga wpłata wg starej oferty 100% do 900 złotych i przy wpłacie powyżej 40 złotych freebet 20 złotowy.

Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w ETOTO.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…