Typy tenisowe: Marton Fucsovics – Nikoloz Basilaszwili

Typy tenisowe

Kolejny raz wędrujemy do Rotterdamu, gdzie o awans do ćwierćfinału walczyć będą Marton Fucsovics oraz Nikolo Basilaszwili. Faworytem spotkania jest ten pierwszy i naszym zdaniem jest to słuszna decyzja, dlatego też idziemy w tym kierunku.

Popularny “Marci” bardzo dobrze zaprezentował się w stolicy Bułgarii, gdzie dotarł do finału, przegrywając z będącym w rewelacyjnej formie Daniłem Medvedevem. Swoją dobrą grę kontynuuje także w Rotterdamie, gdzie bardzo pewnie pokonał Martina Klizania. Świetnie serwował i używał swojego groźnego forehandu, ale co najważniejsze dobrze wyglądał kondycyjnie.

Nikoloz Basilaszwili zanotował dobry start sezonu w Dausze i Melbourne. Przejście do grania pod dachem jednak mu nie wyszło, co potwierdza przegrana z Danielem Brandsem. W ostatnim czasie jest to dużą sztuką. Grać w hali może i potrafi, jednak warunki do tego ma słabsze od Węgra, dlatego też w tym meczu może mieć duże problemy.

Na co postawić?

Fucsovics lepiej serwuje, lepiej gra przy sieci. Do tego jego forehand w hali robi różnicę i przyśpiesza nim doskonale. Potrafi też się bronić, choć nie sądzimy, że dziś często będzie w takiej sytuacji. Gruzin jest niewygodnym rywalem, ale przy takiej formie “Marci” nie powinien mieć większych problemów, dlatego stawiamy pewnie na jego zwycięstwo.

ATP Rotterdam: Marton Fucsovics – Nikoloz Basilaszwili, typ: Fucsovics, kurs: 1.76.

Na ETOTO ruszyła nowa oferta powitalna. Każdy gracz zakładający konto otrzymuje bonus przy pierwszej wpłacie wysokości 200% wpłaty. Warunki obrotu pozostają bez zmian.

Natomiast "starzy" gracze którzy założyli konto wcześniej, bedą mogli wykorzystać poprzednią promocje przez miesiąc:

- rejestacja przed 1.08 i odbiór freebeta

- pierwsza wpłata po 1.08 obowiązuje wg nowej oferty powitalnej: 200% do 200 złotych

- druga wpłata wg starej oferty 100% do 900 złotych i przy wpłacie powyżej 40 złotych freebet 20 złotowy.

Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w ETOTO.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…