Typy tenisowe: Marton Fucsovics – Stan Wawrinka

Typy tenisowe
Typy tenisowe: Marton Fucsovics – Stan Wawrinka
1 (20%) 1 głosów

Kolejny raz wędrujemy do Stanów Zjednoczonych, gdzie o kolejną rundę turnieju Indian Wells zagrają Marton Fucsovics oraz faworyzowany Stan Wawrinka.

Szok! Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Firmy bukmacherskie w tym spotkaniu faworyzują Stana Wawrinkę, lecz naszym zdaniem, nie jest to do końca właściwe. Szwajcar w spotkaniu z Danym Evansem pokazał, że jest do ruszenia, a jego forma nie jest stabilna. Dwukrotnie tracił podanie, ale dał aż 9 szans na „brejka”, z czego nie skorzystał Brytyjczyk, który powinien wygrać tamto spotkanie.

Wydaje się, że przed Wawrinką kolejne ciężkie zadanie, gdyż zagra z dobrze dysponowanym Fucsovicsem. Węgier to bardzo solidny zawodnik z bardzo dobrym serwisem. Potrafi grać niesamowicie skutecznie z linii końcowej, o czym w Dubaju przekonał się sam Roger Federer.

Naszym zdaniem, bukmacherzy przeszacowali szanse Fuczo na jego niekorzyść, dlatego dość pewnie idziemy w jego kierunku.

ATP Indian Wells: Marton Fucsovics – Stan Wawrinka, typ: Fucsovics +3,5 gema, kurs: 1.74.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB