Typy tenisowe: Taro Daniel – Christian Garin

Typy tenisowe

Zaglądamy dziś do Genewy na spotkanie Daniela z Garinem, gdzie mamy bardzo wyraźnego faworyta i warto z tego skorzystać.

French Open zbliża się wielkimi krokami, ale jeszcze jest trochę czasu na złapanie dobrego rytmu. Garin jest w życiowej formie, obecnie „high ranking” i nie sądzimy żeby już odpuścił. Posiada dobry serwis, skutecznie gra z baseline i na ten moment jest zdecydowanie lepszy od rywala.

Daniel nie trafił z formą na tegoroczny okres gry na mączce. Gra bardzo przeciętnie, nie ma regularności, brakuje mu też pewności siebie i nie widzimy żadnych argumentów po jego stronie. Spodziewamy się zatem pewnego zwycięstwa Garina i polecamy iść w tym kierunku.

ATP Genewa: Taro Daniel – Christian Garin, typ: Garin -3,5 gema, kurs: 1.67.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na wtorek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-wtorek-26/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Milan – Juventus – Typ, kurs, analiza https://tylkopilka.pl/milan-juventus-typ-kurs-analiza/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na poniedziałek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-poniedzialek-27/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…

Reklama