Wenger: Nie obejmę innego klubu

Arsene Wenger zapewnił w swoim ostatnim wywiadzie, że nie obejmie innego klubu, kiedy wypełni swój kontrakt z londyńskim Arsenalem.

Francuz prowadzi drużynę “Kanonierów” od 1996 roku. Trzykrotnie zdobył z nią mistrzostwo Premier League, sześć razy sięgnął również po Puchar Anglii oraz Tarczę Wspólnoty.

– Mój obecny kontrakt wygaśnie za 18 miesięcy – w piłce nożnej to wieczność. Jestem zaangażowany w pracę w tym klubie i skupiam się wyłącznie na niej – powiedział 66-latek cytowany przez “FourFourTwo”.

– Chcę, abyśmy w tym sezonie dali z siebie wszystko, później zacznę myśleć o kolejnym. W tej chwili jestem całkowicie oddany Arsenalowi i kompletnie nie widzę siebie w innym miejscu – dodał.

– Czy przestanę pracować, kiedy odejdę z klubu? Nie. Zawsze staram się działać i być przydatnym. Nie wiem jeszcze, czy zostanę dyrektorem sportowym, czy zajmę się rozwojem młodych zawodników – to może być cokolwiek. Zapewniam jednak, że nie dołączę do FIFA – podsumował.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…