Wesley Sneijder: Jutro pokażemy, że jesteśmy świetną drużyną

Wesley Sneijder zapewnił, że pomimo słabego początku sezonu, jego zespół zrobi wszystko, aby pokonać Atletico Madryt w pierwszym meczu fazy grupowej Ligi Mistrzów.

W czterech dotychczasowych spotkaniach zespół Galatasaray Stambuł zdobył zaledwie pięć punktów. W efekcie znajduje się on na ósmym miejscu w ligowej tabeli. Do liderującego Fenerbahce SK traci pięć „oczek”.

– Nasz start w lidze nie był najlepszy, ale Liga Mistrzów to zupełnie inna rywalizacja. Zagramy u siebie, przy wsparciu naszych kibiców i pokażemy, że jesteśmy mocni – powiedział Wesley Sneijder, cytowany przez dziennik „AS”.

– Atletico jest faworytem jutrzejszego spotkania. Mówimy o zespole, który jest bardzo silny, w zeszłym roku dotarł przecież do finału. Jesteśmy jednak odpowiednio zmotywowani i być może da nam to pewną przewagę – dodał.

Reprezentant Holandii przyznał również, że nie widzi powodu, dla którego miałby nie przedłużyć swojego pobytu na Turk Telekom Arena i zaznaczył, że chce osiągać kolejne sukcesy ze swoją obecną drużyną.