Wisła Płock – Legia Warszawa – Typy Ekstraklasa

Typy Ekstraklasa

Typy na mecz Wisła Płock – Legia Warszawa, czyli zaległe spotkanie czwartej kolejki Ekstraklasy. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Płocczanie po siedmiu kolejkach zajmują trzynaste miejsce w tabeli z dorobkiem zaledwie siedmiu punktów. Ekipa ze stolicy ma dwa razy więcej „oczek” i plasuje się na piątej pozycji.

My w tym starciu stawiamy na poniżej 2.5 gola, gdyż tak nam podpowiada nasz system statystyk. Sprawdźmy w nim ile goli padało w domowych meczach Wisły.

Typy na dziś

Widzimy, że w wybranym zakresie pada średnio 2.48 gola na mecz oraz w mniej niż 50 procent spotkań pokrywano linię 2.5 gola. Zobaczmy jak na tym tle wypada Legia również w meczach wyjazdowych.

Typy na dziś

Tutaj mamy również niską średnią, bo zaledwie 2.55 gola na mecz, ale w 11 z 20 takich meczów, kibice widzieli przynajmniej trzy trafienia.

Sprawdziliśmy jeszcze ile goli pada w meczach Legii, które sędziuje Krzysztof Jakubik. Otrzymaliśmy z bazy danych jedno takie spotkanie i co ciekawe właśnie przeciwko płockiej Wiśle. Tamta potyczka zakończyła wygraną Legii w Płocku 1:0.

W związku z tym stawiamy, że w meczu Legii z Wisłą Płock padną mniej niż trzy gole.

Wisła Płock – Legia Warszawa, typ: poniżej 2.5 gola, kurs: 1.90.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

Podcast #kasujemy

Reklama