Wisła Płock – Wisła Kraków – Typy Ekstraklasa

Typy Ekstraklasa

Typy na mecz Wisła Płock – Wisła Kraków, czyli szóste spotkanie dziewiątej kolejki Ekstraklasy. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Nafciarze z dorobkiem 10 punktów zajmują 11. miejsce w tabeli. Krakowianie natomiast mają punkt więcej i są na 9. pozycji. Obie drużyny znają się bardzo dobrze, bo obecny trener płocczan Radosław Sobolewski przez wiele lat związany był z klubem spod Wawelu.

My w tych rzecznych derbach stawiamy na poniżej 2.5 gola. Zerkamy do naszego systemu statystyk i sprawdzamy ile goli padało w domowych meczach płockiej Wisły.

Typy na dziś

Widzimy, że w czterech takich potyczkach padało średnio 2.25 gola na mecz. Dodatkowo w dwóch pojedynkach pokrywano linię 2.5 gola. Sprawdźmy jak na tym tle wypadają krakowianie.

Typy na dziśW niedzielnych i wyjazdowych meczach Wisły Kraków pada średnio 3.2 bramki na mecz, ale tylko dwa razy strzelano więcej niż dwa gole.

Decydujący głos oddajemy sędziemu. Arbiter Łukasz Szczech sędziował w niedzielę tylko jedno spotkanie, w którym padła tylko jedna bramka.

W związku z tym stawiamy, że w derbowym pojedynku dwóch Wiseł padną mniej niż trzy gole.

Wisła Płock – Wisła Kraków, typ: poniżej 2.5, kurs: 2.12.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

Podcast #kasujemy

Reklama