Włochy – Austria – Typ, kurs i analiza

Typy na dziś

Włochy – Austria. Typy bukmacherskie do Singla, na sobotę 26. dzień czerwca, wybraliśmy z piłkarskich mistrzostw EuropyZapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typujemy, że Włosi pokonają Austrię różnicą przynajmniej dwóch bramek. 

Ekipa z Italii imponuje podczas Euro i to nie tylko dlatego, że z kompletem punktów zameldowała się w 1/8 finału. Również dlatego, że gra i styl Azzurri mogą się podobać.

Austriacy mieli łatwą grupę, dlatego po pokonaniu Macedonii Płn i Ukrainy awansowali do grona szesnastu najlepszych drużyn w Europie.

My uważamy, że Włosi mają znacznie więcej jakości i zdecydowanie wygrają ten pojedynek. Dlatego stawiamy na Italię, że zwycięży i pokryje handicap 0:1.

Włochy – Austria, typ: 1 (handicap 0:1), kurs: 2.47.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 600 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama

Typy na rzuty rożne: Węgry – Niemcy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-wegry-niemcy/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Anglia – Włochy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-anglia-wlochy-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Austria – Francja https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-austria-francja/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…