Żalgiris minimalnie lepszy od Jagiellonii

Żalgiris Wilno pokonał Jagiellonię Białystok 1:0 (0:0) w sobotnim spotkaniu sparingowym rozegranym w hali Sportima w stolicy Litwy.

Ekipa z Podlasia jedynego gola straciła dopiero w ostatniej minucie meczu, kiedy to Krzysztofa Karpieszuka zaskoczył celnym strzałem Darius Kazubovicius.

Jagiellonia aktualnie zajmuje ósme miejsce w tabeli Ekstraklasy. Podopieczni Michała Probierza wznowią rozgrywki 14 lutego wyjazdową konfrontacją z Legią Warszawa.

* * * * * *
Żalgiris Wilno – Jagiellonia Białystok 1:0 (0:0)
Bramka: Kazubovicius 90.

Jagiellonia zagrała w składzie:

(I połowa): Krzysztof Baran – Matija Sirok, Igors Tarasovs, Marek Wasiluk, Piotr Tomasik – Taras Romanczuk, Jacek Góralski – Przemysław Frankowski, Karol Świderski, Karol Mackiewicz – Łukasz Sekulski.

II połowa: Krzysztof Karpieszuk – Martin Baran, Sebastian Madera, Maciej Liśkiewicz, Jonatan Straus – Dawid Szymonowicz, Rafał Grzyb – Alvarinho, Kacper Falon, Fiodor Cernych – Piotr Grzelczak.