Zanim zaczniesz grać u bukmachera

Zanim zaczniesz grać u bukmachera

Zakłady bukmacherskie to rozgrywka, ale jak ze wszystkim trzeba umieć się z nimi obchodzić. Zanim wpłacisz pierwsze pieniądze na konto bukmachera przeczytaj poniższe porady. Unikniesz w ten sposób błędów i zaoszczędzisz pieniądze.

Krok 1. Wybierz sprawdzonego bukmachera. Ranking najlepszych znajdziesz TUTAJ.

Krok 2. Ustal budżet – czyli wygospodaruj pieniądze. Nie ostatnie jakie masz, nie z kredytu, pożyczki czy zastawu w lombardzie, ale z tyko i wyłącznie z tego, co Ci zbywa.

Krok 3. Wpłać pieniądze do bukmachera.

Krok 4. Podziel budżet na 10 części i stawiaj na kuponach tylko po jednej, a już na pewno maksymalnie po dwie części Twojego budżetu. Jeśli przeznaczasz na grę 100 zł, to jedna część to 10 zł i to powinna być Twoja podstawowa stawka.

Krok 5. Ustal sobie cel, jaki chcesz osiągnąć, czyli ile i w jakim czasie chcesz zarobić. Jeśli nie uda Ci się, nie odgrywaj się. Nie graj na wariata zaraz po przegranym kuponie.

Krok 6. Wybierz sposób gry – zakłady akumulowane lub pojedyncze mecze. Kupony z kilkoma meczami (tzw. tasiemki) kuszą wysokim kursem, ale pamiętaj, że im więcej wydarzeń na kuponie, tym mniejsze prawdopodobieństwo wygranej.

Krok 7. Nie graj dyscyplin i rozgrywek, na których się nie znasz, bo na pewno przegrasz.

Krok 8. Nie sugeruj się kursami, tylko sprawdzaj informacje w sieci o meczach i zawodnikach.

Powodzenia!

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Sobota 25.01.
https://youtu.be/zMl64dAoF4Y
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #pilkanozna #kupony

Podcast #kasujemy S01.E25. w Apple Podcasts – Zapraszamy do wysłuchania.
https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478?l=pl#episodeGuid=58b2925e-3055-472b-ab8a-8676630fe338

🎙Podcast #kasujemy S01.E25. w Spotify. Zapraszamy do wysłuchania. 🆕🎙
https://open.spotify.com/episode/0ppPMxIaLyYd1fXalx5M1E?si=6nlvPFMqTXa4BVq8sIk1Eg

Load More…