Zbigniew Smółka: Współczuję moim piłkarzom

– Najważniejsze, żeby szybko podnieść się z tego i przygotować do kolejnego spotkania, bo takiemu zespołowi, jaki ja mam, nie przystoi w taki sposób przegrywać spotkań – przyznał na konferencji prasowej po meczu z Sandecją Nowy Sącz, trener Zawiszy Bydgoszcz Zbigniew Smółka (0:4).

– Dostaliśmy srogą lekcję. Mecz się potoczył jak się potoczył, rzut karny ustawił spotkanie. Chcieliśmy ruszyć do przodu, nadzialiśmy się na kontratak, rzut wolny i wysoka porażka. Musimy wyciągnąć wnioski – stwierdził opiekun Niebiesko-Czarnych, cytowany przez “wkszawisza.pl”.

– Współczuję moim piłkarzom, że tak mocno zostali sprowadzeni na ziemię. Takie mecze bywają, musimy się z tego szybko podnieść. Skuteczność gospodarzy i zasłużone zwycięstwo Sandecji – kontynuował.

– Najważniejsze, żeby szybko podnieść się z tego i przygotować do kolejnego spotkania, bo takiemu zespołowi, jaki ja mam, nie przystoi w taki sposób przegrywać spotkań – dodał były trener Odry Opole.

Po 23. seriach gier Zawisza Bydgoszcz plasuje się w ligowej tabeli na wysokim trzecim miejscu. Jak do tej pory zgromadził on na swoim koncie trzydzieści osiem punktów. Do drugiej Wisły Płock traci na chwilę obecną sześć “oczek”.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Ajax – FC Volendam https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-ajax-fc-volendam/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Groningen – Cambuur https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-groningen-cambuur/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Mainz – Borussia Dortmund https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-mainz-borussia-dortmund/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…