Zbigniew Smółka: Współczuję moim piłkarzom

– Najważniejsze, żeby szybko podnieść się z tego i przygotować do kolejnego spotkania, bo takiemu zespołowi, jaki ja mam, nie przystoi w taki sposób przegrywać spotkań – przyznał na konferencji prasowej po meczu z Sandecją Nowy Sącz, trener Zawiszy Bydgoszcz Zbigniew Smółka (0:4).

– Dostaliśmy srogą lekcję. Mecz się potoczył jak się potoczył, rzut karny ustawił spotkanie. Chcieliśmy ruszyć do przodu, nadzialiśmy się na kontratak, rzut wolny i wysoka porażka. Musimy wyciągnąć wnioski – stwierdził opiekun Niebiesko-Czarnych, cytowany przez „wkszawisza.pl”.

– Współczuję moim piłkarzom, że tak mocno zostali sprowadzeni na ziemię. Takie mecze bywają, musimy się z tego szybko podnieść. Skuteczność gospodarzy i zasłużone zwycięstwo Sandecji – kontynuował.

– Najważniejsze, żeby szybko podnieść się z tego i przygotować do kolejnego spotkania, bo takiemu zespołowi, jaki ja mam, nie przystoi w taki sposób przegrywać spotkań – dodał były trener Odry Opole.

Po 23. seriach gier Zawisza Bydgoszcz plasuje się w ligowej tabeli na wysokim trzecim miejscu. Jak do tej pory zgromadził on na swoim koncie trzydzieści osiem punktów. Do drugiej Wisły Płock traci na chwilę obecną sześć „oczek”.