Zgarnij 400 zł za gola Polski w meczu z Austrią

Przed nami kolejny – zapewne przedostatni – mecz Polaków na Euro 2024. Mecz, na którym możesz zarobić 400 zł, jeśli tylko biało-czerwoni strzelą gola. Skoro trafili raz z Holandią, to powinni trafić również z Austrią a Ty możesz przytulić cztery stówki.

Fortuna przygotowała promocję dla nowych graczy i jeśli nie masz jeszcze konta u najlepszego, polskiego bukmachera, to świetna okazja dla Ciebie.

Gol Polaków oznacza dodatkowe 400 zł na Twoim koncie, które Fortuna wypłaci W GOTÓWCE! Wystarczy, że postawisz 2 zł, a biało-czerwoni strzelą minimum jedną bramkę!


Kliknij TUTAJ i odbierz swoje 400 zł.

– Czas obowiązywania promocji: 17-21.06.2024 r. do momentu rozpoczęcia meczu Polska – Austria o godz. 18:00
– Wymagany pierwszy depozyt: min. 30 zł
– Wymagana stawka: min. 2 zł
– Wymagany Zakład: Zakład typu SOLO za min. 2 zł (jedno zdarzenie na kuponie) z oferty przedmeczowej na strzelenie bramki przez Polaków w meczu z Austrią (prematch, zakład „Polska liczba goli”, typ „Więcej 0.5”, numer zakładu 11128942)

Kliknij TUTAJ i odbierz swoje 400 zł.

Dodatkowe wymagania:

– pełna rejestracja i min. jedna zgoda na komunikację (SMS albo e-mail), aby odebrać bonus 400 zł w przypadku wygranego kuponu

– Ważne: Pamiętaj, że aby odebrać bonus musisz zweryfikować swoje konto lub zarejestrować się przez bank / mObywatel

Wypłata bonusu: Jeśli spełnisz wszystkie warunki, a Polacy strzelą min. jednego gola, bonus otrzymasz maksymalnie do 96 godzin od zakończenia promocji i pamiętaj, że bonus jest wypłacany w kasie!


Kliknij TUTAJ i odbierz swoje 400 zł.