Zlate Moravce – Slovan Bratysława – Typ, kurs, analiza

Typy na dziś

Zlate Moravce – Slovan Bratysława. Typy bukmacherskie do Singla, na sobotę 15. dzień sierpnia, wybraliśmy ze słowackiej Fortuna Ligi. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typujemy, że niepokonany w tym sezonie Slovan Bratysława, pokona na wyjeździe Zlate Moravce, a w całym meczu padną przynajmniej trzy bramki.

Obrońcy mistrzowskiego tytułu znakomicie przygotowali się do nowych rozgrywek, wygrywając – i to przekonująco – dwa pierwsze mecze. Liczymy, że gracze Slovana pójdą za ciosem i odniosą kolejne, wysokie zwycięstwo.

Zlate Moravce na początek rozgrywek nowego sezonu zremisowały dwa pojedynki, ale dziś nie dajemy im żadnych szans w starciu z drużyną ze stolicy Słowacji.

Zlate Moravce – Slovan Bratysława, typ:  2 i powyżej 2.5 gola.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 600 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…