1. liga: Chojniczanka podzieliła się punktami z Wisłą

W drugim niedzielnym spotkaniu 15. kolejki 1. ligi, Chojniczanka Chojnice zremisowała u siebie z Wisłą Płock 1:1 (1:1). Tym samym została przerwana dobra passa „Nafciarzy”, którzy wygrywali w ostatnich czterech meczach.

Na prowadzenie wyszli goście w 25. minucie za sprawą Krzysztofa Janusa, który popisał się pięknym uderzeniem w okienko bramki.

Pięć minut później na tablicy świetlnej widniał remis, po tym jak po składnej akcji na listę strzelców wpisał się Rafał Siemaszko.

Po piętnastu kolejkach 1. ligi, Chojniczanka Chojnice zajmuje ósme miejsce z dorobkiem dwudziestu punktów. Osiem „oczek” więcej mają „Nafciarze”, którzy zamykają podium.