1. liga: Dziewiąty remis w sezonie Dolcanu Ząbki

Dolcan Ząbki zremisował u siebie ze Stomilem Olsztyn 2:2 (1:0) w pierwszym niedzielnym spotkaniu 15. kolejki 1. ligi. Dla drużyny z Ząbek był to już dziewiąty remis w sezonie.

Gospodarze na prowadzenie wyszli w 17. minucie za sprawą Adriana Łuszkiewicza. Na osiem minut przed końcem regulaminowego czasu gry wynik podwyższył Tomasz Chałas.

W 89. minucie kontaktową bramkę zdobył Witalij Bierezowski. W doliczonym czasie gry do wyrównania doprowadził Igor Skoba.

Po piętnastu kolejkach Dolcan Ząbki zajmuje siódme miejsce w tabeli z dorobkiem 22. punktów. Tuż przed nimi znajduje się Stomil Olsztyn, który ma „oczko” więcej.