1. liga: Chrobry Głogów pokonał Drutex-Bytovię Bytów

Piłkarze Drutex-Bytovii Bytów przegrali przed własną publicznością w pierwszym meczu 25. kolejki pierwszej ligi z Chrobrym Głogów 0:3 (0:0). Dla gospodarzy piątkowego starcia jest to szósta porażka w bieżących rozgrywkach.

Bramki dla przyjezdnych strzelali odpowiednio Maciej Górski, Paweł Wojciechowski oraz Bartosz Machaj. Ostateczny wynik mógł być jeszcze bardziej okazały, ale w 36. minucie Mateusz Machaj nie potrafił z jedenastu metrów pokonać bramkarza czarno-biało-czerwonych.

Dzięki wygranej podopieczni Ireneusza Mamrota przerwali passę dwóch porażek z rzędu i tym samym awansowali w ligowej tabeli na szóstą lokatę. Natomiast Drutex-Bytovia Bytów po 25. seriach gier plasuje się na ósmym miejscu. Liderem jest Arka Gdynia.