1. Liga: Dolcan na czele tabeli

Dolcan Ząbki pokonał na wyjeździe Wigry Suwałki 1:0 w meczu dziesiątej kolejki 1.Ligi. Dzięki wygranej, zawodnicy Dariusza Dźwigały awansowali na pierwszą pozycję w tabeli.

Jedynego gola dla drużyny z Mazowsza strzelił Damian Kądzior w 64. minucie meczu. Po szybkim kontrataku, 23-letni pomocnik wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem. Było to jego drugie trafienie w tym sezonie.

Zespół z Ząbek od 84. minuty spotkania musiał grać w osłabieniu. Po faulu na Arturze Boguszu, drugą żółtą kartką ukarany został Damian Świerblewski.

Dzisiaj w drugiej klasie rozgrywkowej odbędą się jeszcze trzy mecze. Dotychczasowy lider Stomil Olsztyn zagra z Zawiszą Bydgoszcz, Chrobry Głogów podejmie Chojniczankę Chojnice, a MKS Kluczbork zmierzy się z GKS-em Katowice.