1. Liga: MKS Kluczbork przegrał w Siedlcach

MKS Kluczbork przegrał na wyjeździe 0:3 z Pogonią Siedlce w meczu 25. kolejki 1. Ligi. Dla drużyny prowadzonej przez Andrzeja Konwińskiego było to trzecie spotkanie z rzędu bez wygranej.

Wszystkie gole dla gospodarzy padły w drugiej połowie meczu. Na listę strzelców wpisali się Daniel Chyła, Mariusz Rybicki i Konrad Wrzesiński.

We wcześniej rozegranym spotkaniu Wigry Suwałki wygrały w Chojnicach z Chojniczanką 1:0. Jedyną bramkę dla gości strzelił w 88. minucie gry, Martin Baran.

Na dziewięć kolejek przed zakończeniem sezonu, liderem 1. Ligi jest Arka Gdynia. Trójmiejska drużyna ma jeden punkt przewagi nad Wisłą Płock.

Ostatnie spotkanie 25. kolejki drugiej klasy rozgrywkowej odbędzie się w niedzielę. GKS Bełchatów zmierzy się na własnym stadionie z Zagłębiem Sosnowiec.