1. Liga: Nieciecza pokonała Stomil

Termalica Bruk-Bet Nieciecza wygrała przed własną publicznością 3:0 ze Stomilem Olsztyn w meczu 27. kolejki 1. Ligi. Dla piłkarzy Piotra Mandrysza to drugie zwycięstwo z rzędu. Stomil nie wygrał żadnego z ostatnich pięciu spotkań.

Pierwszego gola dla gospodarzy strzelił Mateusz Kupczak w 26. minucie spotkania. Było to jego czwarte trafienie w tym sezonie w lidze. W 42. minucie gry, po jego strzale piłka odbiła się od poprzeczki, a po dobitce drugą bramkę zdobył Jakub Biskup. Wynik meczu na 3:0 ustalił Emil Drozdowicz w 57. minucie meczu. 28-letni gracz ma na swoim koncie już dwanaście goli w 1. Lidze.

Piłkarze z Niecieczy na siedem kolejek przed końcem sezonu zajmują trzecie miejsce w lidze. Mają punkt straty do drugiej Wisły Płock. Stomil po porażce jest na siódmej pozycji.

W następnej kolejce zawodnicy Mandrysza zagrają na wyjeździe z Flotą Świnoujście. Stomil u siebie podejmie Olimpię Grudziądz.