1. liga: Podział punktów w Legnicy

Miedź Legnica zremisowała na własnym stadionie w ramach 12. kolejki pierwszej ligi z GKS-em Bełchatów 1:1 (1:0).

Pierwszego gola w tym spotkaniu strzelili w 23. minucie gospodarze. Na listę strzelców wpisał się Bartosz Ślusarski, który z najbliższej odległości wpakował futbolówkę do bramki. Asystę przy trafieniu doświadczonego snajpera zaliczył były gracz krakowskiej Wisły Łukasz Garguła.

Do wyrównania podopieczni Rafała Ulatowskiego doprowadzili jedenaście minut przed końcem regulaminowego czasu gry. Gola, który w ostatecznym rozrachunku zapewnił przyjezdnym remis, zdobył uderzeniem z kilku metrów Hieronim Gierszewski.

Podział punktów w tym starciu spowodował, iż Miedź Legnica podtrzymała niekorzystną serię meczów bez wygranej (obecnie cztery takie spotkania). Z kolei dla spadkowicza z Ekstraklasy był to czwarty kolejny remis w lidze.