1. Liga: Pogoń testuje dwóch zawodników

Paweł Łysiak i Kamil Jonkisz przechodzą testy w Pogoni – poinformowano na stronie internetowej siedleckiego klubu. Pierwszy rozpoczął treningi z drużyną dzisiaj, a Jonkisz ma dołączyć do zespołu w piątek.

Jonkisz jest wychowankiem Podbeskidzia. W Ekstraklasie 20-latek rozegrał do tej pory 13 meczów. Jego umowa z “Góralami” obowiązuje do końca czerwca 2017 roku.

Łysiak jest jego rówieśnikiem. Przez ostatnie pół roku bronił barw Wisły Płock. Wcześniej grał w młodzieżowej drużynie VfL Wolfsburg i Bałtyku Koszalin.

Do tej pory do drużyny prowadzonej przez Marcina Sasala w zimowym okienku transferowym dołączyło dwóch piłkarzy. Zespół “Biało-Niebieskich” wzmocnili Rafał Augustyniak i Rafał Maćkowski.

Pogoń Siedlce zajmuje obecnie trzynaste miejsce w drugiej klasie rozgrywkowej. Ma dwa punkty przewagi nad strefą spadkową.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Benfica – PSG https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-benfica-psg/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: RB Lipsk – Celtic https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-rb-lipsk-celtic/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Club Brugge – Atletico Madryt https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-club-brugge-atletico-madryt/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…