1. Liga: Remis w Legnicy

Miedź Legnica zremisowała na własnym stadionie 1:1 z GKS-em Katowice w spotkaniu 23. kolejki 1. Ligi. Drużyna prowadzona przez Ryszarda Tarasiewicza nie odniosła w tym roku jeszcze żadnego zwycięstwa.

Pierwszego gola zdobyli gospodarze. W 44. minucie gry na listę strzelców wpisał się Tadas Labukas, któremu asystował Łukasz Garguła. Do wyrównania doprowadził w 80. minucie spotkania Krzysztof Wołkowicz. Było to jego czwarte trafienie w tym sezonie.

Po remisie GKS awansował na piąte miejsce w tabeli. Ma dziesięć punktów straty do lidera, którym jest Wisła Płock. Miedź znajduje się na dwunastej pozycji w lidze.

Kolejnym rywalem „Miedzianki” będzie Zagłębie Sosnowiec. Katowiczanie w następnej serii gier zmierzą się z GKS-em Bełchatów.