1. liga: Podział punktów w Olsztynie

Stomil Olsztyn zremisował przed własną publicznością z Wigrami Suwałki 2:2 (2:1) w sobotnim meczu 23. kolejki piłkarskiej 1. ligi.

Wynik rywalizacji otworzył Grzegorz Lech, który wpisał się na listę strzelców niespełna 120 sekund od pierwszego gwizdka sędziego. Pięć minut później gospodarze podwyższyli prowadzenie, a Karola Salika pokonał Rafał Kujawa.

Goście nie dali za wygraną i zdołali doprowadzić do remisu. Jeszcze przed przerwą kontaktowego gola zdobył Bartłomiej Kalinkowski, a w 76. minucie wyrównał Kamil Adamek, który tym samym ustalił rezultat spotkania.

Stomil zajmuje aktualnie piąte miejsce w tabeli 1. ligi. Podopieczni Mirosława Jabłońskiego mają na swoim koncie 34 punkty, z kolei Wigry Suwałki zdobyły do tej pory 23 „oczka” i znajdują się na szesnastej pozycji.