1. HNL: Wysoka wygrana Dinama, gol Kądziora

Dinamo Zagrzeb wygrało na wyjeździe z Lokomotiwem Zagrzeb 4:0 w meczu 10. kolejki chorwackiej ekstraklasy. Pierwszego gola dla gości strzelił Damian Kądzior.

Polski pomocnik rozegrał cały mecz, trafił do siatki w 10. minucie, otwierając wynik spotkania. Dla Kądziora był to szósty ligowy występ i druga bramka w tym sezonie.

Jego klubowi koledzy wpisywali się na listę strzelców po przerwie. W ciągu minuty gole strzelili Dani Olmo i Mislav Orsić.

Rezultat na 4:0 dla gości ustalił w 74. minucie Mario Gavrinović.

W tabeli Dinamo jest drugie z dorobkiem 19 punktów, tyle samo ma prowadzący Hajduk. Natomiast Lokomotiw zajmuje czwartą pozycję, mając na koncie 14 punktów.