300 zł za celny strzał E. Haalanda w meczu z Realem Madryt!

Już niebawem rewanżowe spotkania w półfinałach Ligi Mistrzów. Z tej okazji Fortuna przygotowała kolejną promocję dla nowych graczy. Tym razem stawka została zwiększona i można zdobyć aż 300 zł za min. jeden celny strzał Erlinga Haalanda w meczu z Realem Madryt. Szczegóły poniżej:

Jak skorzystać z promocji?
1. Od dnia 14.05 od godziny 17:00 do 17.05.2023 do godziny 21:00 zarejestruj konto w Fortunie oraz udziel zgody na komunikację, klikając TUTAJ. Tylko po kliknięciu w ten czerwony link, bierzesz udział w promocji.

2. Dokonaj pierwszego depozytu na min. 30 zł

3. Zagraj pierwszy kupon SOLO, na min. 1 celny strzał Erlinga Haalanda w meczu z Realem Madryt (numer zakładu: 23640) z oferty przedmeczowej za co najmniej 2 zł. (WAŻNE: tylko pierwszy zakład jest brany pod uwagę)

4. Jeżeli kupon okaże się wygrany, oprócz wygranej otrzymasz dodatkowo bonus o wartości 200 zł w punktach FKP

5. Środki bonusowe należy obrócić 1x przed wypłatą, bez kursu minimalnego (bonus wypłacany jest w punktach lojalnościowych)

Promocja ta łączy się z promocją „Bonus za zgodę marketingową przy rejestracji”, w której za zaznaczenie obu zgód marketingowych podczas rejestracji (na komunikację marketingową poprzez wiadomości e-mail oraz SMS) gracz otrzymuje bonus o wartości 100 zł w punktach FKP.

Oznacza to więc, że jeśli podczas rejestracji zaznaczysz obie zgody marketingowe oraz spełnisz pozostałe warunki promocji otrzymasz łącznie 300 zł bonusu w punktach FKP!

Działaj! Otwórz konto już teraz klikając TUTAJ.