Trzy kroki dzielą Cię od 300 zł! Sprawdź!

Już w najbliższą sobotę czeka nas finał Ligi Mistrzów. Z tej okazji Fortuna przygotowała promocję dla nowych graczy. Mogą oni zgarną z okazji święta piłki aż 300 zł.

Jeśli nie masz jeszcze konta w Fortunie (a mieć powinieneś), to zapoznaj się z poniższymi krokami, które doprowadzą Cię do zgarnięcia trzech setek w PLN.

Krok 1. Zarejestruj w Fortunie, klikając TUTAJ, <= w ten czerwony link oraz udziel zgody na komunikację.

Krok 2. Dokonaj pierwszego depozytu na min. 30 zł

Krok 3. Zagraj pierwszy kupon SOLO na wygraną Ligi Mistrzów w regulaminowym czasie przez Manchester City albo Inter Mediolan (numer zakładu: 1894, typ: Man.City albo Inter M.) z oferty przedmeczowej za co najmniej 2 zł. (WAŻNE: tylko pierwszy zakład jest brany pod uwagę)

Jeżeli kupon okaże się wygrany, oprócz wygranej otrzymasz dodatkowo bonus o wartości 200 zł w punktach FKP. Ponadto, za zaznaczenie obu zgód marketingowych otrzymasz dodatkowe 100 zł, co łącznie daje aż 300 zł w bonusie!

Za środki bonusowe (bonus wypłacany jest w punktach lojalnościowych) możesz zagrać dowolne zdarzenie, bez kursu minimalnego, a wygrana zostanie wypłacona na konto depozytowe.

Promocja ta łączy się z promocją „Bonus za zgodę marketingową przy rejestracji”, w której za zaznaczenie obu zgód marketingowych podczas rejestracji (na komunikację marketingową poprzez wiadomości e-mail oraz SMS) otrzymujesz bonus o wartości 100 zł w punktach FKP. Oznacza to, że jeśli podczas rejestracji zaznaczysz obie zgody marketingowe oraz spełnisz pozostałe warunki promocji otrzymasz łącznie 300 zł bonusu w punktach FKP.

Działaj! Klikasz TUTAJ i zgarniasz do 300 zł!